Прізвище, ім’я, по батькові: Безкоровайний Василь Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ нагляду і безпеки Личаківської ВК №30 УДДУ ПВП у Львівській області. молодший інспектор.

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2011-10-07
Номер судового рішення:

Склад злочину: Гр. Безкоровайний В.О. перебуваючи на посаді молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки Личаківської ВК №30 УДДУ ПВП у Львівській області, будучи службовою особою рядового складу органів Державної кримінально-виконавчої служби України, уповноваженою на виконання функцій держави та, відповідно до підпункту «д» п.1 ч.1 ст. 4 Закону України від 07.04.2011 року № 3206-VІ «Про засади запобігання і протидії корупції», являється суб»єктом відповідальності за корупційні правопорушення, використовуючи свої службові повноваження та пов»язані з цим можливості, з метою отримання неправомірної винагороди, отримав від невстановленої особи грошові кошти в сумі 200 (двісті) гривень (що не перевищує п»яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) за прийняття продуктової передачі для засудженого Скорохода М.В., в якій знаходились заборонені предмети (два мобільні телефони).

Покарання: Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (вісімсот п»ятдесят гривень) в доход держави.