Прізвище, ім’я, по батькові: Стоянов Віктор Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Вільнянська сільська рада. голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2012-03-28
Номер судового рішення: 1528/662/2012

Склад злочину: Стоянов В.І. з 16.11.2010 року, є посадовою особою органу місцевого самоврядування та державним службовцем 4 категорії 7 рангу службовця місцевого самоврядування та згідно з п.п. «в» п.1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», являється суб’єктом корупційних діянь. Окрім того Стоянов В.І. в 2011 році являвся засновником, членом фермерського господарства «Калерія» (код 33714264), яке зареєстроване за адресою: Одеська область, Тарутинського району, с. Вільне, вул.. Дружби, 14. Згідно п. 1.3 Статуту (а.с. 38-43) зазначеного підприємства воно є формою підприємництва, та у відповідності до п. 8.1. вищевказаного статуту, управління справами фермерського господарства здійснюється за взаємною згодою членів фермерського господарства, таким чином Стоянов В.І., як член господарства входив до складу органу управляння підприємства, що має на меті одержання прибутку чим порушив обмеження передбаченні ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Покарання: Стоянова Віктора Васильовича, визнати винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-4 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 170 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме – 2890 грн. з конфіскацією отриманого доходу – 11,5 центнера зернових.