Корупціонер Беда Олександр Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Беда Олександр Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Військова частина А1349. –

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа іншого утвореного відповідно до законів військового формування
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 410 Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-05-29
Номер судового рішення:

Склад злочину: Умисно, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, шляхом зловживання своїм службовим становищем таємно викрав чуже – військове майно військової частини А1349, що перебувало у його віданні та знаходилося на складах зберігання майна РХБ захисту поточного забезпечення та недоторканності запасів, що розташовані на території аеродрому військової частини А1349.

Покарання: Беда Олександра Миколайовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 410 ч. 2 КК України та призначити покарання із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді трьох років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України засудженого Беда О.М. звільнити від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк – два роки.На підставі ст. 54 КК України засудженого Беда О.М. позбавити військового звання старшого прапорщика.На підставі ст. 55 КК України позбавити засудженого Беда О.М. права обіймати посади, пов”язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на два роки.

Залишити відповідь