Прізвище, ім’я, по батькові: Баранович Роман Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Ковельський МВ УМВС України у Волинській області. оперуповноважений сектору карного розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-02-17
Номер судового рішення: 0306/626/2012

Склад злочину: Зловживання владою і службовим становищем працівником правоохоронного органу, тобто умисному, з корисливих мотивів, в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, використанні працівником правоохоронного органу влади і службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам та у внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, іншому підробленню документів, а також складанні і видачі завідомо неправдивих документів.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити до відбування покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять ) років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з адміністративно –господарськими та організаційно – розпорядчими обов’язками на строк 2 роки (два роки) без конфіскації майна. На підставі ст. 75,76 КК України Барановича Романа Васильовича звільнити від відбування основного покарання за умови, якщо він протягом трьох років не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.