Прізвище, ім’я, по батькові: Устюжанін Віталій Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне Підприємство Міністерства Оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. Пирогова».. Генеральний директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-03-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Внесення в офіційні документи свідомо неправдиві відомості, видача посадовою особою свідомо неправдиві офіційні документи, що спричинили тяжкі наслідки; зловживання посадовим положенням, тобто навмисне, в інших особистих інтересах використання посадового положення всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: У відповідності зі ст. 70 КК України визначити Устюжаніну Віталію Петровичу остаточне покарання по зазначених статтях, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням у вигляді чотирьох років позбавлення волі з оплатою штрафу в розмірі 8500грн із позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих обов'язків строком на один рік. На підставі ст. 75 КК України Устюжаніна Віталія Петровича звільнити від основного призначеного судом покарання з випробним терміном на два роки з покладанням обов'язків, передбачених ст. 76 п.п.2,3,4 КК України, а саме: не міняти без дозволу органів кримінально – виконавчої інспекції місце проживання, роботи або навчання, не виїжджати за межі України на постійне проживання й у встановлені дні бути для реєстрації.