Прізвище, ім’я, по батькові: Ардан Оксана Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Львівський обласний Центр МСЕ. голова фтизіопульмонологічної МСЕК № 2-лікар-фтизіатр

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-12-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Діючи в складі організованої злочинної групи, як організатор і співвиконавець, вчинила одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар, та в інтересах третіх осіб з використанням свого службового становища, поєднане з вимаганням хабара та діючи в складі організованої злочинної групи, будучи організатором і співвиконавцем, вчинила зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів використання свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, громадським та державним інтересам.

Покарання: За ч.ч.2, 3 ст.27, ч.3 ст.28, ч.1 ст.364 КК України-три роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на два роки, за ч.ч.2, 3 ст.27, ч.3 ст.28, ч.2 ст.368 КК України – п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на три роки. На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Ардан О.В. визначити покарання п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на три роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Ардан О.В. від відбування основного покарання з випробовуванням, встановивши іспитовий строк три роки.