Прізвище, ім’я, по батькові: Арабей Олексій Олексійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ наглядово-профілактичного обслуговування Центрального району м. Сімферополя міського управління забезпечення діяльності головного управління Держтехногенбезпеки в АР Крим. старший інспектор.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-06-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Використовуючи свої службові повноваження всупереч інтересам служби, з метою одержання неправомірної вигоди у вигляді оплати ремонту електронно-обчислюваної техніки, використав свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості шляхом висунення вимоги ФОП Зінич Т.П. про оплату рахунків за ремонт електронно-обчислюваної техніки.

Покарання: Арабей Олексія Олексійовича визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого частиною 1 статті 172-2 КпАП і призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу в доход держави в сумі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру – 2150 гривень.