Прізвище, ім’я, по батькові: Акопян Лариса Григорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДПІ в Приморському районі м.Одеси. Старший податковий ревізор-інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи управління оподатковування фізичних осіб

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання посадовою особою в якому б то не було виді хабара за виконання в інтересах, що дає хабар, якої-небудь дії з використанням наданого йому службового становища, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: На підставі ч.5 ст.72 КК України зарахувати Акопян Л.Г. у строк відбування покарання попередній висновок у період з 03 лютого 2010 року до 05 лютого 2010 року з розрахунку: одному дню попереднього висновку відповідає один день позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену від призначеного основного покарання, якщо вона протягом 2 (двох) років не вчинить новий злочин. У відповідності зі ст. 76 КК України покласти на Акопян Л.Г. наступні обов'язки: повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання й роботи, не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції. Додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати посади представника влади в органах Державної податкової інспекції строком на 1 (один) рік підлягає виконанню після вступу вироку в законну силу.