Прізвище, ім’я, по батькові: Зуйков Микола Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сектор дільничних інспекторів міліції Мелітопольського РВ ГУМВС України в Запорізькій області.. Дільничний інспектор міліції.

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-12-09
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне в особистих інтересах використання посадовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду інтересам держави і окремого громадянина, вчинене працівником правоохоронного органу, а також, службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно до відбування призначити ЗуйковуМ.М. покарання – п'ять років позбавлення волі з позбавленням права займати будь-які посади в системі правоохоронних органів строком на три роки без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Зуйкова М.М. від відбування призначеного покарання, якщо він протягом двох років не вчинить нового злочину.