Прізвище, ім’я, по батькові: Зінкевич Зіновій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Дільнична виборча комісія №55 с.Н.Луб`янки Збаразького району Тернопільської області. голова

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-08-16
Номер судового рішення: 1906/1-104/11

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службової особою своїм службовим становищем, що вчинено повторно та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: За ч.3 ст.191 КК України у виді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов`язанні з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 (один) рік 4 (чотири) місяці; за ч.1 ст.366 КК України у виді 1 (одного) року обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов`язанні з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 (один) рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити Зінкевич Зіновію Івановичу остаточне покарання у виді обмеження волі строком 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади пов`язанні з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 (один) рік 4 (чотири) місяці. На підставі ст.75 КК України Зінкевич Зіновія Івановича від відбування покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком 1 (один) рік та з покладенням відповідно до ст.76 КК України обов`язків.