Корупціонер Зінченко Світлана Павлівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Зінченко Світлана Павлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Опукський природний заповідник. виконуюча обов'язки директора

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-10-17
Номер судового рішення: 1-4/2011

Склад злочину: Зінченко С.П., виконуючої обов'язки директора Опукського природного заповідника, будучи посадовою особою, що виконують організаційно-розпорядчі обов'язки, наділеною правом розпорядження матеріальними цінностями, зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділа коштами, нарахованими у вигляді заробітної плати фактично непрацюючому в заповіднику майстрові по охороні природи Дементьєву В.Д. в сумі 4737 грн. 11 коп., заподіявши Опукському природному заповіднику збиток на зазначену суму, а також дала вказівку начальникові охорони Опукского природного заповідника Шишлову О.В. указувати в табелях обліку використання робочого часу свідомо неправдиві відомісті про те, що Дементьєв В.Д. працює майстром по охороні природи на території Опукского природного заповідника, розташованому біля с. Яковенково, Ленінського району, АР Крим.

Покарання: кримінальне покарання: за ч.2 ст. 191 КК України у вигляді одного року позбавлення волі з позбавленням права займати посади й займатися діяльністю, пов'язаної з організаційно-розпорядчими обов'язками строком на два роки; за ч.1 ст. 366 КК України у вигляді штрафу в розмірі вісімсот п'ятдесяти грн. з позбавленням права займати посади й займатися діяльністю, пов'язаної з організаційно-розпорядчими обов'язками строком на один рік. Остаточно визначити до відбування один рік позбавлення волі з позбавленням права займати посади або займатися діяльністю, пов'язаної з організаційно-розпорядчими обов'язками строком на два роки із звільненням від відбування основного покарання з випробуванням, установивши дворічний випробний термін.

Залишити відповідь