Прізвище, ім’я, по батькові: Жучкін Костянтин Валерійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Редакція газети «Одеський вісник». Комерційний директор, секретар тендерного комітету відповідальним за проведення торгів при закупівлі товарів за бюджетні кошти Одеської міської ради.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-07-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто навмисне в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки, охоронюваним законом правам, волям і інтересам юридичних осіб; службове підроблення, тобто складання посадовою особою свідомо неправильних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: У відповідності зі ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити засудженому Жучкіну К.В. покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням функцій за розпорядженням бюджетними коштами строком на 1 (один) рік. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити засудженого Жучкіна К.В. від відбування основного покарання з випробуванням строком на 2 (два) роки.