Прізвище, ім’я, по батькові: Жовнір Василь Євстафійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Селянсько-фермерське господарство «Деметра». директор.

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-03-23
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, якщо воно спричинило тяжкі наслідки; легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, тобто вчинення дій, спрямованих на приховання незаконного походження майна, здобутого злочинним шляхом, чи володіння ними, прав на такі кошти або майно, а так само набуття, володіння або використання коштів чи іншого майна, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, які вчинені за попередньою змовою групою осіб та в особливо великому розмірі.

Покарання: На підставі ст. 70 ч. 1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання меш суворого покарання більш суворим призначити Жовніру Василю Євстафійовичу покарання у виді позбавлення волі на строк 8 (вісім) років з позбавленням права обіймати керівні посади на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності строком на 3 роки, з конфіскацією майна одержаного злочинним шляхом та з конфіскацією всього майна, яке є його власністю