Корупціонер Жолубак Людмила Антонівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Жолубак Людмила Антонівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Підволочиська централізована бібліотечна система. директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-11-09
Номер судового рішення: 1-111/11

Склад злочину: Будучи службовою, особою в липні 2007 року видала завідомо неправдивий документ, наказ про прийом на роботу на посаду бібліотекаря відділу комплектування Підволочиської центральної бібліотеки та вносила завідомо неправдиві відомості до офіційних документів –табелів обліку робочого часу за липень – грудень 2007 року та червень –вересень 2008 року Кордуби Б. Б., а також зловживаючи своїм службовим становищем повторно, незаконно заволоділа чужим майном –бюджетними коштами.

Покарання: Керуючись ч. 1 ст. 70 КК України остаточне покарання за сукупністю злочинів визначити із застосуванням ст. 69 КК України, шляхом повного складання призначених судом покарань –4 ( чотири ) роки позбавлення волі без позбавлення права займатися певною діяльністю і 1000 ( одну тисячу ) гривень штрафу. Керуючись ст. 75 КК України звільнити засуджену від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням – з іспитовим строком 1 ( один рік ) і шість місяців.

Залишити відповідь