Прізвище, ім’я, по батькові: Здойма Олександр Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: директорТОВ “Суми-Агропродсервіс”. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-10-17
Номер судового рішення: 1-118/11

Склад злочину: Будучи службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, скоїв зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для інших осіб використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми своїх повноважень, що спричинило тяжкі наслідки юридичній особі та скоїв службове підроблення, тобто складання службовою особою завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ч. 4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів та засуджений вироком Зарічного р/с від 01.07.2010 р. шляхом поглинення менш суворого додаткового покарання більш суворим додатковим покаранням остаточно визначити покарання у виді обмеження волі строком на 2 роки 6 місяців з позбавленням права займати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності строком на три роки, зарахувавши в строк відбуття додаткового покарання у виді позбавлення права займати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності відбуту частину додаткового покарання за вироком Зарічного р/с від 01.07.2010 р. у виді 1 року 3 місяців позбавлення права займати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності.