Корупціонер Заноз Віталій Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Заноз Віталій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: СВ Переяслав-Хмельницький МРВ ГУМВС України в Київській області. старший слідчий

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-01
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою та використання службового становища, тобто умисне, в особистих інтересах, використання службовою особою влади і службового становища всупереч інтересів служби, що заподіяло істотної шкоди охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, державним інтересам, вчинені працівником правоохоронного органу, та внесення до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей, а також в складання завідомо неправдивого документа, що заподіяли істотну шкоду.

Покарання: .У відповідності із ст. 70 КК України, остаточне покарання засудженому Занозу В.І., шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити – п’ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах внутрішніх справ строком на два роки. Відповідно до ст.ст. 75; 76 КК України, звільнити Заноза В.І. від відбування основного покарання з випробовуванням з іспитовим строком два роки, зобов’язавши його: 1) не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; 2) повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Залишити відповідь