Прізвище, ім’я, по батькові: Замоковенко Наталія Сергіївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Одеська філія ТОВ «Міжрегіональне базове торговельно-комерційне підприємство «Кредо». Менеджер

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-09-24
Номер судового рішення:

Склад злочину: Пособництво в заволодінні чужим майном, шляхом зловживання посадовою особою службовим становищем, в особливо великих розмірах, по попередній змові групою осіб; пособництво в заволодінні чужим майном, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, повторно, по попередній змові групою осіб.

Покарання: У відповідності зі ст.70 КК України визначити остаточно засудженої до відбування шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 4 (чотири) роки позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади, пов'язані з керуванням і розпорядженням товарно-матеріальними цінностями строком на 2 (два) роки, без конфіскації майна у зв'язку із застосуванням ст.75 КК України. Згідно ч.5 ст. 72 КК України зарахувати засуджій в строк відбування покарання попередній висновок у період з 01.11.2005 року по 20 квітня 2006 року з розрахунку одному дню позбавлення волі відповідає один день попереднього висновку. На підставі ст.75 КК України звільнити Замоковенко Н.С. від призначеного покарання, якщо вона протягом 2 (двох) років не вчинить новий злочин.