Корупціонер Зайцев Ігор Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Зайцев Ігор Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . начальник оркестру – військовий диригент Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного Університету «Харківський політехнічний інститут»

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-9. Невжиття заходів щодо протидії корупції
Дата судового рішення: 2013-02-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зайцев І.М., обіймаючи посаду начальника оркестру – військового диригента Факультету військової підготовки НТУ «ХПІ», будучи військовою посадовою особою Збройних Сил України і суб’єктом, який здійснює заходи щодо запобігання і протидії корупції, виявивши корупційне правопорушення та одержавши інформацію про вчинення такого правопорушення підлеглим йому військовослужбовцем, на території Факультету, заходи щодо припинення такого правопорушення у межах своїх повноважень не вжив і про його вчинення не повідомив, а навпаки , приховав вищевказаний факт .

Покарання: Зайцева Ігоря Михайловича визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-9 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

Залишити відповідь