Прізвище, ім’я, по батькові: Загаровський Петро Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. головний спеціаліст.

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: спеціаліст управління, відділу, служби обласної, Київської та Севастопольської міської державної адміністрації
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-05-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Загаровський П.В., будучи головним спеціалістом Управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, працюючи крім цього за сумісництвом в Хмельницькому обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді на посаді керівника 2-х гуртків юних екологів-краєзнавців на базі Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, упродовж 2011-2012 навчального року, використовуючи свої службові повноваження працівника обласного управління освіти і науки, заняття в гуртках не проводив, безпідставно отримавши за це неправомірну вигоду у вигляді 4661,19 грн. незаконно нарахованої заробітної плати.

Покарання: Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 2550 грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди у вигляді 4661,19 грн. в дохід держави.