Корупціонер Єрмак Денис Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Єрмак Денис Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Горлівське ГУ ГУМВС України в Донецькій області. Інспектор патрульної служби взводу 1 роти 1 БПС

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-03-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Навмисне в особистих інтересах використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам і інтересам окремих громадян, вчинене працівником правоохоронного органа; внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років, із застосуванням ст. 75 КК України зі звільненням від відбування основного покарання з випробувальним строком на 1 (один) рік і 6 (шість) місяців, якщо він протягом випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього обов'язки, з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 2 (два) роки.

Подивіться ще на цих: