Корупціонер Єрін Сергій Вікторович

Прізвище, ім’я, по батькові: Єрін Сергій Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Нижньогірський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань в АР Крим. –

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа начальницького складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-07-27
Номер судового рішення: 1-184/11

Склад злочину: Єрін С.В., працюючи старшим інспектором Нижньогірського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань в АР Крим вчинив зловживання службовим становищем, тобто навмисне, в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою службового становища, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам; службову підробку, тобто складання й видача свідомо неправильних документів, а також навмисне невиконання посадовою особою постанови суду, що вступив у законну чинність, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам.

Покарання: кримінальне покарання: за ч.1 ст. 364 КК України у вигляді 2 років обмеження волі з позбавленням права займати посади в органах кримінально-виконавчої інспекції строком на 2 року; за ч.1 ст. 366 КК України у вигляді – 1 року обмеження волі з позбавленням права займати посади в органах кримінально-виконавчої інспекції строком на 1 рік; за ч.2 ст. 382 КК України у вигляді 4 років 2 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах кримінально-виконавчої інспекції строком на 3 року без конфіскації майна.

Залишити відповідь