Корупціонер Єфімов Андрій Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Єфімов Андрій Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Голопристанське РВ УМВС України в Херсонській області. дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-02-29
Номер судового рішення: 2108/1-262/2011

Склад злочину: Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом права та інтересам окремих громадян та державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити Єфімову А.П. остаточне покарання у виді позбавлення волі строком п’ять років з позбавленням права обіймати посади представника влади строком три роки. На підставі ст.75 КК України, звільнити Єфімова А.П. від відбування призначеного покарання з випробуванням і встановити йому іспитовий строк тривалістю два роки. Відповідно до ст.77 КК України призначене Єфімову А.П. додаткове покарання у вигляді позбавленням права обіймати посади представника влади строком три роки, підлягає реальному і самостійному виконанню. На підставі ст.54 КК України позбавити Єфімова А.П. спеціального звання лейтенанта міліції.

Залишити відповідь