Прізвище, ім’я, по батькові: Єфіменко Маргарита Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління Пенсійного фонду України в Жовтневом районі м. Кривого Рогу. провідний спеціаліст відділу по призначенню пенсій

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-02-10
Номер судового рішення: 1-638/11

Склад злочину: Навмисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки; складання й видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; складання й видача завідомо неправдивих документів.

Покарання: На підставі ч.1 ст. 70 КК України визначити остаточне покарання Єфіменко М.В. до відбування вигляді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права займати певні посади, пов'язані з організаційно – розпорядчими й адміністративно- господарськими обов'язками строком на три роки, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим. Застосувати ст. 75 КК України й звільнити Єфіменко М.В. від відбування призначеного покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з випробуванням на два роки, якщо вона протягом певного судом випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені на неї зобов'язання.