Корупціонер Яковцов Андрій Васильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Яковцов Андрій Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Харківська міська поліклініка № 10. завідувач хірургічного відділення

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-02-06
Номер судового рішення: 2018/310/2012

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство); одержання посадовою особою в якому б то не було виді хабара за виконання в інтересах дії, що дає хабар яких-небудь, з використанням службового становища; одержання хабара в значному розмірі ( за ознакою повторності) посадовою особою за виконання в інтересах особи, що дав хабар, яких-небудь дій з використанням службового становища; службове підроблення, що виразилосьв тому, що він, будучи посадовою особою, навмисне вніс в офіційні документи свідомо неправдиві відомості.

Покарання: У силу ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Яковцову Андрію Васильовичу покарання по сукупності злочинів у вигляді 5 /п'яти/ років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком 1 /один/ рік 6 /шість/ місяців, без конфіскації майна. У силу ст.75 КК України звільнити Яковцова А.В. від відбування основного покарання, якщо він протягом випробувального терміну не вчинить нового злочину. Установити Яковцову А.В. випробний термін тривалістю 2 /два/ роки.

Залишити відповідь