Корупціонер Вишар Петро Григорович

Прізвище, ім’я, по батькові: Вишар Петро Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне підприємство «Гожулівська дослідна біологічна фабрика». головний бухгалтер

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-12-06
Номер судового рішення: 1-211/2011

Склад злочину: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також видача завідомо неправдивих документів та дії, що виразились в одержанні службовою особою хабара у вигляді грошових коштів з використанням службового становища.

Покарання: За ч.1 ст.366 КК України до штрафу в сумі 4250 грн. з позбавленням права обіймати посади пов»язані із здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 1 рік; за ч.1 ст.368 КК України до штрафу в сумі 10200 грн. з позбавленням права обіймати посади пов»язані із здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки; На підставі ст.70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно засудити Вишара Петра Григоровича до штрафу в сумі 10200 грн. з позбавленням права обіймати посади пов’язані із здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки.

Залишити відповідь