Прізвище, ім’я, по батькові: Вознюк Валерій Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Південно-Західна залізниця експлуатаційного вагонного депо станції Козятин. начальник пункту технічного обслуговування вагонів станції «Фастів»

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2014-02-19
Номер судового рішення: 1-кп/381/60/14

Склад злочину: Розтрата чужого майна, яке перебувало в його віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Покарання: На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити ВОЗНЮКА Валерія Володимировича від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю в один рік та шість місяців, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки – не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.