Корупціонер Воскобойников Ігор Борисович

Прізвище, ім’я, по батькові: Воскобойников Ігор Борисович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділення № 5 Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 1. завідуючим відділенням

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-07-22
Номер судового рішення: 1-140/11

Склад злочину: Воскобойников Ігор Борисович, обіймаючи посаду завідуючого відділенням № 5 Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 1, будучи службовою особою, наділеною повноваженнями видавати офіційні документи про перебування осіб на лікуванні у відділенні, приймати рішення про прийом на стаціонарне лікування та виписку осіб, отримав у Фісенко Маріанни Анатоліївни хабар за видачу документів, необхідних для отримання пенсії її хворої матері, Фісенко Марії Василівни, та продовження її лікування в умовах стаціонару при наступних обставинах.

Покарання: За ч. 1 ст. 368 КК України призначити покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків на строк 1 (один) рік. Відповідно до ч. 1 ст. 75 КК України звільнити Воскобойникова Ігоря Борисовича від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, та встановити іспитовий строк 1 (один) рік.

Залишити відповідь