Корупціонер Волик Микола Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Волик Микола Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління оперативно-технічних заходів ГУ МВС України в Одеській області. начальник 1 сектору 2 відділу

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-10-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Порушення таємниці телефонних переговорів, вчинено посадовою особою у відношенні державних і суспільних діячів; зловживання владою й службовим становищем, тобто навмисне, в інших особистих інтересах використання посадовою особою влади й службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, волі і інтересам окремих громадян, державним, і суспільним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки, вчинені працівником правоохоронного органа; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також видача свідомо неправильних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: Покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади в органах внутрішніх справ строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна, що є особистою власністю засудженого. Позбавити Волика Миколи Петровича спеціального звання – капітан міліції.

Залишити відповідь