Прізвище, ім’я, по батькові: Воловик Євгеній Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Люботинська дорожня машинна станція № 213 УТОО «Південна залізниця». виконавець робіт шляхової колони № 2

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-04
Номер судового рішення: 2026/1-66/11

Склад злочину: Будучи службовою особою, одержав хабар за виконання в інтересах особи, що дає хабар, якої-небудь дії з використанням службового становища по попередній змові групою осіб, і розтратив майно Люботинської ДМС № 213 шляхом зловживання своїм службовим становищем і по попередній змові групою осіб. Крім того будучи службовою особою, повторно одержав хабар за виконання в інтересах особи, що дає хабар, якої-небудь дії з використанням службового становища по попередній змові групою осіб, і повторно вчинили розтрату майно Люботинської ДМС № 213 шляхом зловживання своїм службовим становищем і по попередній змові групою осіб.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України визначити Воловику Е.Ю. остаточне покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 (п'ять) років з позбавленням права займати організаційно-розпорядчі й адміністративно-господарські посади на рядків 2 (два) роки без конфіскації майна. У силу ст. 75 КК України звільнити Воловика Е.Ю. від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним терміном 2 (два) роки.