Прізвище, ім’я, по батькові: Волохань Ігор Валентинович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ЖКП №2 виконкому Луцької міської ради. майстер з благоустрою.

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-12
Номер судового рішення:

Склад злочину: Волохань І.В., працюючи на посаді майстра технічної дільниці з виконанням обов’язків майстра з благоустрою ЖКП-2, являючись посадовою особою, яка надає публічні послуги у юридичній особі публічного права, будучи відповідальним (згідно наказу директора ЖКП-2 № 2/12 від 09.02.2012р.) за відбування правопорушником Гушинцем О.С. адміністративного стягнення у виді 40 годин громадських робіт, діючи з корисливих мотивів, всупереч вимогам ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання протидії корупції»порушив встановлені законом обмеження щодо заборони використання своїх службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це для неправомірної вигоди для себе, неправомірно сприяв Гушинцю О.С. у невідбуті останнім визначених йому постановою Луцького міськрайонного суду від 13.01.2012р. громадських робіт за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП.

Покарання: Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 ( вісімсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією 2400 гривень.