Корупціонер Володько Євгеній Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Володько Євгеній Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Миргородське МВ ГУМВС України в Полтавській області. дільничний інспектор сектору дільничних інспекторів

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення: 1-172/11

Склад злочину: Умисні, протиправні дії, які виразилися у складанні службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів-протоколу про адміністративне правопорушення на Посоха О.В., пояснення від імені Шевченка Д.Ю. та постанови про адміністративне правопорушення Посоха О.В. вчинив службове підроблення, тобто складання і внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та умисні, протиправні дії, які виразилися в одержанні службовою особою хабара у вигляді грошових коштів на суму 2000 грн., що складає 4.6 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за виконання в інтересах Рєзнікової І.М. дій щодо не притягнення до кримінальної відповідальності її сина Посох О.В. за зберігання речовини схожої на коноплю, не повідомлення військової частини, де служив її син, про вказаний факт та не направлення матеріалів для прийняття рішення в порядку ст. 97 КПК України, з використанням наданого службового становища підсудний Володько Є.В. вчинив злочин, передбачений ч. 2 ст. 368 КК України, тобто одержання службовою особою – працівником міліції –у будь-якому вигляді хабара з використанням службового становища, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточно покарання Володько Євгенію Володимировичу 5 (п’ять років) позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки та з позбавленням на підставі ст. 54 КК України спеціального звання старшого лейтенанта міліції. На підставі ст.75 КК України звільнити Володько Євгенія Володимировича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 3 (три) роки та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов’язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально –виконавчої системи та періодично з’являтися в ці органи для реєстрації.

Залишити відповідь