Прізвище, ім’я, по батькові: Войцеховський Іван Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Центр надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування Виноградівського району УДАІ УМВС України в Закарпатській області. провідний фахівець

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: КК України. 368 1 Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Дата судового рішення: 2015-10-06
Номер судового рішення: 299/1252/15-к

Склад злочину: Одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням службового становища, одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, а також підбурення шляхом умовляння до внесення службовою особою до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей та видачі службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Войцеховському Івану Олександровичу покарання у виді штрафу в розмірі тисячу п”ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати посади пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування на строк 3 роки та зі спеціальною конфіскацією предмету неправомірної вигоди в розмірі 6250 (шість тисяч двісті п’ятдесят) гривень, які у відповідності до ч. 5 ст. 96-2 КК України повернути їхньому власнику Джогові О.Г.