Корупціонер Войцехівський Петро Францович

Прізвище, ім’я, по батькові: Войцехівський Петро Францович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: голова Віньковецької селищної виборчої комісії № 2. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-11-14
Номер судового рішення: 1-106/11

Склад злочину: Войцехівський П.Ф., будучи службовою та матеріально-відповідальною особою , зловживаючи своїм службовим становищем , умисно з метою заволодіння бюджетними коштами , за попередньою змовою із секретарем комісії Агєєвою А.С. з метою привласнення коштів , що були призначені для виплати одноразової грошової винагороди всім членам селищної виборчої комісії , без проведення засідання виборчої комісії , прийняли рішення про виплату одноразової грошової винагороди тільки особисто собі , заступнику голови виборчої комісії Чорнобай Г.В., бухгалтеру Мельник Л.Ф. та оператору комп’ютерного набору Кузь М.Д. ,хоча їм було достовірно відомо , що члени Віньковецької селищної виборчої комісії даного рішення не обговорювали і не приймали .

Покарання: За ч.1 ст. 366 КК України-штраф у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 680 гривень; за ч.3 ст. 191 КК України – на підставі ст.69 КК України штраф у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 680 гривень з позбавленням права займатись діяльністю у виборчих комісіях строком на два роки. На підставі ст.. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом часткового складання основного покарання остаточно призначити Войцехівському Петру Францовичу покарання у виді штрафу у розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 1020 гривень з позбавленням права займатись діяльністю у виборчих комісіях строком на два роки.

Залишити відповідь