Прізвище, ім’я, по батькові: Водоп’янова Алла Олексіївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Просторівська сільська рада. спеціаліст 2 категорії

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу сільської, селищної ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-11-23
Номер судового рішення:

Склад злочину: Водоп’янова А.О., перебуваючи на посаді спеціаліста 2 категорії Просторівської сільської ради, порушуючи встановлені законом обмеження щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди, у розмірі що не перевищує п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, використала свої службові повноваження спеціаліста 2 категорії Просторівської с/р та пов’язані з цим можливості з метою одержання для себе неправомірної вигоди.

Покарання: Застосувати відносно Водоп’янової Алли Олексіївни, за вчинене нею адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-2 КУпАП, адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в розмірі 1992 (одну тисячу дев’ятсот дев’яносто дві) гривень 09коп.