Прізвище, ім’я, по батькові: Відьмук Геннадій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДПІ у Вишгородському районі Київської області. заступник начальника відділу – начальник відділення протидії незаконному відшкодуванню ПДВ оперативного відділу податкової міліції

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: особа начальницького складу податкової міліції
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-07-10
Номер судового рішення:

Склад злочину: Вчинив навмисні дії, які виразились в одержанні службовою особою хабара, за виконання у інтересах того, хто дає хабар дій, з використанням наданої їй влади, службовою особою, яка займає відповідальне становище.

Покарання: Відьмука Геннадія Івановича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України (в редакції від 05 квітня 2001 року) та призначити йому покарання з застосуванням ст. 54 КК України у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, пов’язані з виконанням функцій представника влади строком на 2 роки без конфіскації майна, з позбавленням спеціального звання –капітан податкової міліції. На підставі ст. 75 КК України звільнити Відьмука Геннадія Івановича від відбування основного покарання з випробуванням з визначенням іспитового строку –2 роки. Зобов’язати його не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання.