Прізвище, ім’я, по батькові: Вереш Валерій Федорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . Начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей ( ВКМСД) Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2013-01-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання хабара, тобто одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді хабара у значному розмірі за виконання в інтересах того хто дає хабара дії з використанням наданої їм влади чи службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: Вереша Валерія Федоровича визнати винним за ч.3 ст.368 КК України та призначити йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов”язані з виконанням функцій представника влади у правоохоронних органах строком на три роки без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити Вереша В.Ф. від відбування призначеного йому основного покарання з іспитовим терміном в три роки та на підставі п.п.2,3 ст.76 КК України покласти на Вереша В.Ф. обов”язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально – виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи.