Прізвище, ім’я, по батькові: Василенко Валентин Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Дніпровський РУ ГУ МВС України в м. Києві. начальник відділення карного розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-06-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисному, з корисливих мотивів, використанням службовою особою влади та службового становища, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам громадян та інтересам держави, вчиненого працівником правоохоронного органу; заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому за попередньою змовою групою осіб; перевищення влади і службових повноважень, тобто умисному вчиненні службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав і повноважень, що заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам громадян, а також державним інтересам.

Покарання: Відповідно до ст.70 КК України призначити Василенку Валентину Івановичу остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, у виді 4 років 4 місяців 13 днівпозбавлення волі з конфіскацією усього майна, що належить йому на праві власності, з позбавленням права обіймати атестовані посади в правоохоронних органах та посади, пов’язані із здійсненням функцій представника влади, строком на 3 роки. На підставі ст. 54 КК України позбавитиВасиленка Валентина Івановича спеціального звання капітан міліції.На підставі ст.49 КК України звільнити Василенка Валентина Івановича від кримінальної відповідальності за ст. ст. 366 ч.1, 27ч. 4, 369 ч. 1 КК України у зв’язку із закінченням строків давності.