Корупціонер Василенко Тамара Іванівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Василенко Тамара Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: фізична особа-підприємець. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2011-10-28
Номер судового рішення: 3-1896/2011

Склад злочину: Василенко Т.І., будучи зареєстрованою як фізична особа, являючись відповідно до п.3 ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» посадовою особою, яка постійно обіймає посаду пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків, з використанням свого службового становища, з метою отримання неправомірної вигоди, умисно, надала в оренду земельну ділянку, не маючи на нею правовстановлюючих документів, чим порушила встановлені законом обмеження, передбачені ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо використання службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей з неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів у сумі 702,65 грн.

Покарання: адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 грн. в дохід держави з конфіскацією з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру у розмірі 702,65 грн.

Залишити відповідь