Корупціонер Ванік Володимир Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Ванік Володимир Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: -. приватний підприємець

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення: 2011-11-28
Номер судового рішення: 1-269/11

Склад злочину: Привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб та підроблення офіційного документа, який видається чи посвідчується громадянином-підприємцем, що має право видавати чи посвідчувати такі документи і який надає права або звільняє від обов’язків, з метою використання його підроблювачем чи іншою особою, а також використання завідомо підробленого документа.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворого покарання, остаточно призначити Ванік Володимиру Михайловичу три роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з підприємницькою діяльністю строком на один рік. На підставі ст. 75 КК України звільнити Ванік Володимира Михайловича від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь