Прізвище, ім’я, по батькові: Вамош Іван Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Берегівське РВ УМВС України в Закарпатській області. старший дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-04-18
Номер судового рішення: 701/913/12

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам громадян та державним і громадським інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.

Покарання: На підставі ст. 75 КК України звільнити Вамош Івана Юрійовича від відбування основного призначеного покарання за цим вироком з випробуванням, якщо він протягом однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки. На підставі п.п.2, 3.ст. 76 КК України покласти на засудженого Вамош І.Ю. такі обов’язки на період іспитового строку: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально – виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи чи навчання.