Корупціонер Валько Аліна Олександрівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Валько Аліна Олександрівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Приватний навчальний заклад «Інститут ділового адміністрування». Головний бухгалтер

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-11-08
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань, в особистих інтересах, в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою службового становища, що спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також складання й видача свідомо неправильних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням визначити до відбування п'ять років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням адміністративно – господарських і організаційно – розпорядчих функцій, строком на один рік. На підставі ст. 75 КК України засуджену Валько А.О. звільнити від відбування призначеного судом покарання з випробним терміном на один рік.

Залишити відповідь