Прізвище, ім’я, по батькові: Вакула Олексій Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна інспекція нагляду у соціально-культурній сфері територіального управління Держаної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Київській області та м. Києві.. Головний державний інспектор з охорони праці

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-07-24
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді хабара за виконання та не невиконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища.

Покарання: Відповідно до ст. 75 КК України звільнити засудженого Вакулу О.О., від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки. Згідно ст. 76 КК України покласти на засудженого Вакулу О.О., обов’язки протягом іспитового строку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти зазначений орган про зміну місця проживання та періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.