Корупціонер Вакін Микола Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Вакін Микола Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: УМВС України в Закарпатській області. міліціонер спеціальної роти судової міліції «Грифон»

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-11-02
Номер судового рішення:

Склад злочину: Умисно в особистих інтересах, використав в супереч інтересам служби свої повноваження, чим спричинив істотну шкоду державним інтересам; підробив офіційні документи, які видається і посвідчується установою, яка має право видавати та посвідчувати такі документи, і які надають права, з метою використання його підроблювачем та використав завідомо підроблені документи.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворих покарань більш суворим, Вакіна Миколі Миколайовичу призначити остаточне покарання у вигляді два роки обмеження волі з позбавленням права обіймати будь-які посади в органах державної влади на строк один рік та до сплати штрафу в розмірі 4250 грн. У відповідності до ст. 75 КК України, звільнити Вакіна Миколу Миколайовича від призначеного основного покарання, якщо він протягом одного року іспитового строку не скоїть нового злочину. У відповідності до ст. 76 КК України покласти на Вакіна Миколу Миколайовича обов’язок не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи.

Залишити відповідь