Прізвище, ім’я, по батькові: Уштван Михайло Богданович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: військова частина А3913 м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області. начальника складу

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа іншого утвореного відповідно до законів військового формування
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-02-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Вчинив привласнення військового майна будучи військовою службовою особою із зловживанням службовим становищем; а також вчинив службове підроблення, тобто будучи службовою особою вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості.

Покарання: Визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 410, ч. 1 ст. 366 КК України і призначити йому покарання: – за ч. 2 ст. 410 КК України 5(п’ять) років позбавлення волі; – за ч. 1 ст. 366 КК України 1(один) рік 3(три) місяці обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 1 (один) рік 2(два) місяці. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання Уштвану М.Б. 5(п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1(один) рік 2(два) місяці. На підставі ст. 75 КК України звільнити Уштвана М.Б. від відбування основного покарання з випробуванням на іспитовий строк 1(один) рік. Згідно п. п. 3, 4 ст. 76 КК України зобов’язати Уштвана М.Б. повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи; періодично з’являтися для реєстрації.