Прізвище, ім’я, по батькові: Тимченко Роман Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . молодший інспектор 2-ї категорії відділу режиму і охорони слідчого ізолятора у зміну № 3.

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-08-13
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання своїм службовим становищем, умисне, з корисливих мотивів використання службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, вчиненого працівником правоохоронного органу; та одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах третьої особи дій з використанням її службового становища.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим засудженому Тимченку Роману Михайловичу остаточно призначити покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років з позбавленням на 3 (три) роки права обіймати посади в правоохоронних органах і органах Державної пенітенціарної служби України та з позбавленням відповідно до ст. 54 КК України спеціального звання –молодший сержант внутрішньої служби. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити засудженого Тимченка Романа Михайловича від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 (три) роки. Згідно зі ст. 76 КК України покласти на засудженого Тимченка Романа Михайловича обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально –виконавчої інспекції; повідомляти кримінально –виконавчу інспекцію про зміну місця проживання і роботи; періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.Тимченка Романа Михайловича за ч. 2 ст. 307 КК України виправдати на підставі п. 2 ст. 6 КПК України за відсутністю в його діянні складу злочин.