Корупціонер Тян Олександр Афанасійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Тян Олександр Афанасійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Прокуратура Суворовського району м. Херсона. заступник прокурора Суворовського району м. Херсона

Сфера діяльності: Органи прокуратури
Категорія посади: посадова та службова особа органу прокуратури
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-02-24
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що завдало значної шкоди потерпілому, та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, а також державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.

Покарання: На підставі ст. 70 ч. 1 КК України визначити Тяну О.А. остаточне покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначивши йому покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, з конфіскацією всього належного йому майна. На підставі ст. 75 КК України Тяна О.А. звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю 3 (три) роки з застосуванням позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки. На підставі ст.76 ч. 1 п. 2,3 КК України покласти на Тяна О.А. в період іспитового строку обов'язок не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.

Залишити відповідь