Прізвище, ім’я, по батькові: Туркот Анатолій Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Білянська сільська рада Чернівецького району Вінницької області. депутат і член постійної комісії з питань регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища

Сфера діяльності: Депутатська діяльність
Категорія посади: депутат місцевої ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2012-10-17
Номер судового рішення:

Склад злочину: Туркот А.В, будучи депутатом і членом постійної комісії з питань регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Білянської сільської ради Чернівецького району Вінницької області, який згідно п. «б»п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»є суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, на якого покладено обов'язок подачі у строк до 01.04.2012 року декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового контролю, передбачених п.1 ст. 12 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції», станом на 11.10.2012 року не подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, як за місцем роботи так і Білянської сільської ради Чернівецького району у вказаний строк, чим допустив порушення вимог фінансового контролю, передбаченого п. 1 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Покарання: Визнати винним Туркота Анатолія Васильовича у скоєні правопорушення, передбачене 172-6 ч.1 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень.