Прізвище, ім’я, по батькові: Тригуб Дмитро Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Жовтнева районна в м. Дніпропетровську рада. Спеціаліст першої категорії відділу економіки й соціального розвитку виконавчого комітету

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу районної у містах, міської (міста районного значення) ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-05-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому по попередній змові групою осіб; зловживання владою, тобто навмисному, з корисливих спонукань використанні посадовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяв істотну шкоду державним інтересам.

Покарання: У відповідності зі ст.70 КК України призначити Тригуб Дмитру Михайловичу покарання по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначивши остаточне покарання у вигляді одного року й шести місяців обмеження волі, з позбавленням права займати посади в органах місцевого самоврядування строком на один рік і штрафу в дохід держави в сумі чотири тисячі двісті п'ятдесят гривень. У відповідності зі ст.75, 76 КК України звільнити Тригуб Дмитра Михайловича від відбування основного призначеного покарання у вигляді обмеження волі, якщо він протягом річного випробного терміну не вчинить нового злочину, буде періодично з’являтися в органі кримінально-виконавчої інспекції для реєстрації й повідомляти цей орган про зміну місця свого проживання.