Прізвище, ім’я, по батькові: Трухан Наталя Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Цибулівська сільська рада Великомихайлівського району. депутат

Сфера діяльності: Депутатська діяльність
Категорія посади: депутат місцевої ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2012-10-04
Номер судового рішення:

Склад злочину: Трухан Наталя Володимирівна, являючись депутатом Цибулівської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області, тобто депутатом місцевої ради, будучи суб”єктом відповідальності за корупційні правопорушення, достовірно знаючи, що зобов”язана до 01.04.2012 року подати до Цибулівської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області декларацію про майно, доходи, видатки та зобов”язання фінансового характеру за 2011 рік, про що у березні 2012 року під час зборів депутатам сільської ради оголосила сільський голова Цибулівської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області Скрипнік О.І., умисно, всупереч ч.1 ст.12 Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”, станом на 20.09.2012 року таку декларацію до сільської ради не подала, не будучи при цьому у відпустці у зв”язку з вагітністю та пологами або по догляду за дитиною, тимчасово непрацездатною, не перебуваючи за межами України та не знаходячись під вартою, чим порушила вимоги ч.1 ст.12 Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”та здійснила правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-6 КУпАП.

Покарання: Визнати Трухан Наталю Володимирівну, 25 червня 1979 року народження, уродженку с.м.т. Цебрикове Великомихайлівського району Одеської області, мешканку с. Цибулівка вул.Чапаєва буд.52 Великомихайлівського району Одеської області, винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП. Притягнути Трухан Наталю Володимирівну до адміністративної відповідальності та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 170 (сто сімдесят) гривень на користь держави.