Корупціонер Трохимчук Сергій Анатолійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Трохимчук Сергій Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДВК № 181189 одномандатного виборчого округу № 67 Чуднівського району Житомирської області по виборах депутатів Верховної Ради України. секретар дільничної виборчої комісії

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2015-02-26
Номер судового рішення: 42867043

Склад злочину: Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено покарання у виді обмеження волі на строк 2 (два) роки, з позбавленням права займатися діяльністю, пов'язаною з організацією та проведенням виборів у складі виборчих комісій строком 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку 1 (один) рік не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов'язки.

Залишити відповідь